NIEWIDZIALNA WOJNA. Jak Chiny w biały...
NIEWIDZIALNA WOJNA. Jak Chiny w biały...
Spotkanie z autorem książki gen, Robertem Spaldingiem
NIEWIDZIALNA WOJNA. Jak Chiny w biały...

NIEWIDZIALNA WOJNA. Jak Chiny w biały dzień przejęły Wolny Zachód

Tytuł oryginału: Stealth War: How China took over when America's elites slept

.

Autor: Robert Spalding

Format: 145x205 mm

Objętość: 272 str.

Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami

ISBN 978-83-89632-84-6

Ebook dostępny na:

https://woblink.com/ebook/niewidzialna-wojna-zespol-redakcyjny-robert-spalding-176726u

W książce Niewidzialna wojna Robert Spalding, generał brygady Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych w stanie spoczynku, ujawnia szokującą skalę infiltracji amerykańskich instytucji i zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego USA i całego wolnego świata ze strony Chin.

36,00 zł
Brutto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 5.

 

W  książce Niewidzialna wojna Robert Spalding, generał brygady Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych w stanie spoczynku, ujawnia szokującą skalę infiltracji amerykańskich instytucji i zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego USA i całego wolnego świata ze strony Chin. 

Media często sugerują, że  to Rosja stanowi największe zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych, ale prawdziwe niebezpieczeństwo czai się gdzie indziej. Podczas gdy rządzący są zdezorientowani i rozpraszają ich inne sprawy, Chiny z sukcesem toczą wojnę na sześciu frontach: gospodarczym, wojskowym, dyplomatycznym, technologicznym, edukacyjnym  i infrastrukturalnym. Jest już prawie za późno, aby cofnąć te szokujące, choć nadal niewidzialne zwycięstwa.

Książka przełamuje schematy panujące w społeczeństwie a popularyzowane przez wielu ekonomistów, media i wszechmocny  pieniądz. Odsłania rzeczywistość pustych fabryk, olbrzymiego deficytu  handlowego z Chinami i chińskiej technologii wszechobecnej w każdym domu.  Czy na pewno zdajemy sobie sprawę z daleko idących tego konsekwencji oraz faktu, że Chińska Republika Ludowa jest nadal kierowana przez Komunistyczną Partię Chin – a może to, że noszą  garnitury od Armaniego a nie mundurki od Mao odwraca od tego naszą uwagę. 

Zachodni politycy, wojskowi, korporacje i finansiści, działając po staremu i zakładając, że wojnę toczy się tylko za pomocą bomb i konwencjonalnej broni,  nie rozpoznali w porę subtelnej gry, którą prowadzą Chiny. Ta strategia polega na autoryzowaniu stałego nacisku na kradzież, przymus, sabotaż gospodarczy i monopolizację infrastruktury na poziomie globalnym. Jej celem jest zwiększenie strefy wpływów Chin we wszystkich obszarach. Dziś kontrolując ekonomię, finanse, informacje o danych, produkcję, infrastrukturę i komunikację wygrywa się wojnę bez jednego strzału. Jeśli Chiny osiągną wszystkie swoje cele to rezultatem końcowym będzie to, że wolny świat zostanie  pozbawiony wartości, które go ukształtowały przez wieki.

Robert Spalding przytacza i analizuje szokujące przykłady najbardziej olśniewających sukcesów wyfafinowanej taktyki Chin skierowanej na przejmowanie kontroli i wpływów bez uciekania się do agresji wojskowej. Dostarcza szokujących dowodów na niektóre z najbardziej genialnych taktycznych sztuczek zastosowanych przeciwko Stanom Zjednoczonym w dążeniu do wykreowania świata stworzonego bez demokratycznych wartości, jak m.in.: 

- umieszczanie na uniwersytetach w całych Stanach Zjednoczonych Instytutów Konfucjusza, które służą do monitorowania i kontrolowania chińskich studentów w kampusach oraz do rozpowszechniania narracji komunistycznych wśród nieświadomych niczego amerykańskich studentów,

- oferowanie olbrzymich sum amerykańskim ekspertom zakładającym fundusze inwestycyjne, które przekierowują technologię do Chin,

- podpisanie trzydziestoletniej umowy ze Stanami Zjednoczonymi, która umożliwia Chinom dostęp do pokojowej technologii nuklearnej i otwiera drzwi do amerykańskiego nuklearnego know-how.

Troską Spaldinga nie jest jedynie to, że Ameryka może stracić swoją pozycję na arenie miedzynarodowej, ale przede wszystkim fakt, że Komunistyczna Partia Chin ma fundamentalną odrazę do wszelkich prawnych zabezpieczeń, których Ameryka udziela wszystkim swoim obywatelom. KPCh konsekwentnie kreuje świat, w którym te prawa nie obowiązują. Jeśli natychmiast i zdecydowanie nie zareagujemy by chronić naszą gospodarkę, nasze bezpieczeństwo, nasze instytucje i naszą wolność, to obce totalitarne państwo będzie wkrótce monitorować nasze życie i nasze myśli.

Spalding pokazuje w jaki sposób pomimo wszystkich doznanych strat Stany Zjednoczone i reszta wolnego świata mogą jeszcze walczyć i wygrać tę wojnę.

ISBN 978-83-89632-84-6
12 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń