Zyjąc niebezpiecznie

ŻYJĄC NIEBEZPIECZNIE. Przygoda bycia sobą

Tytuł oryginału: Living Dangerously by OSHO

Autor: OSHO

Format: 125x175 mm

Objętość: 208 str.

Oprawa: broszurowa ze skrzydełkami

ISBN 978-83-89632-76-0

Ebook dostępny na:

https://woblink.com/ebook/zyjac-niebezpiecznie-magdalena-stefa-nczuk-osho-176948u?szukaj=zyja&gdzie=ebooks

OSHO jest znany jako jeden z najbardziej prowokacyjnych nauczycieli naszych czasów, Ta książka, będąca kluczem do nauki rewolucyjnego credo o życiu niebezpiecznym to wyjątkowy wybór materiałów z jego improwizowanych rozmów z publicznością.

26,00 zł
Brutto

 

Osho jest znany jako jeden z najbardziej prowokacyjnych nauczycieli naszych czasów. Ta książka, będąca kluczem do nauki rewolucyjnego credo o życiu niebezpiecznym to wyjątkowy wybór materiałów z jego improwizowanych rozmów z publicznością.Zgodnie z Osho, jedyną drogą na znalezienie siebie, na odkrycie kim naprawdę jesteśmy jest żyć ryzykownie odrzucając jakiekolwiek zasady i doktryny nakładające na nas „psychologiczne niewolnictwo”.

„Połóż wszystko na szali. Bądź hazardzistą! Ryzykuj wszystko, ponieważnastępny moment nie jest pewny. Po co niepokój, po co się martwić? Żyj niebezpiecznie, radośnie, bez strachu, bez poczucia winy. 

Bez jakiejkolwiek obawy przed piekłem, albo jakimkolwiek pożądaniem nieba. Po prostu żyj". Niemal trzydzieści lat po śmierci OSHO, ten obrazoburczy przekaz ma coraz większą rzeszę odbiorców na całym świecie.

Osho mówi, że poczucie bezpieczeństwa jest jedynie fikcją, którą staramy się stworzyć, ponieważ boimy się życia. Ani my sami, ani nikt inny nie jest w stanie zagwarantować nam pełni bezpieczeństwa, nawet jeśli zgodzimy się żyć biernie i konserwatywnie. Urodziliśmy się, żeby realizować swój potencjał, rozwijać dane nam talenty, używać naszej inteligencji.

Podążając własną drogą będziemy musieli mierzyć się z różnymi sytuacjami. Jedne nas uskrzydlą, dostarczą radości, inne sprawią trudność. I jedne i drugie – jeśli przestraszeni nie zamkniemy się przed nimi - poszerzą naszą świadomość, i wraz z upływem czasu – pozwolą odczuwać coraz większą satysfakcję z życia.

 

ISBN 978-83-89632-76-0
259 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń